V petek, 8. 9. 2023 smo se zaposleni na področju zdravstvene in babiške nege zbrali v Grajski pristavi v Ormožu, kjer smo na slovesnosti podelili srebrne znake, plakete in priznanja v znak spoštovanja in zahvale za uspešno delo medicinskim sestram, babicam ptujsko-ormoške regije. Naše medicinske sestre in babice smo nagradili…



